KONTAKT

Telefony kontaktowe

Telefony kontaktowe:

 

Sekretariat:
tel. (91) 317-43-35 ,(91) 317-39-30, (91) 317-23-77
fax (91) 317-43-43

 

Transport:
tel. (91) 317-19-46
fax (91) 317-46-36

transport TransID: 18515-4, Zbigniew Pupiec
transport krajowy TransID: 18515-6, Ewa Jachowicz

 

Spedycja:
tel. (91) 317-10-82
fax (91) 317-32-35
tel kom. 603 736 056, 603-736-05

 

Warsztat:
tel./fax (91) 317-42-58
tel. (91) 317-46-79

 

Główny księgowy:
tel. (91) 317-41-55

 

Zaopatrzenie:
tel./fax (91) 317-36-36

Adresy e-mail

Prezes Zarządu:
sdmochowski@transtech.pl

 

Dyrektor ds. Technicznych Eksploatacji:
jmotylinski@transtech.pl

 

Specjalista ds. Remontów i Inwestycji:
rslusarczyk@transtech.pl

 

Sekretariat:
sekretariat@transtech.pl

 

Księgowość:
lkaczmarek@transtech.pl
zligocka@transtech.pl
sstephani@transtech.pl

 

Spedycja:
spedycja@transtech.pl
zpupiec@transtech.pl

 

Warsztat:
warsztat@transtech.pl

 

Transport:
transport@transtech.pl
pchabasinski@transtech.pl
dyspozytor@transtech.pl

 

Ochrona środowiska:
ochronasrodowiska@transtech.pl
zfilip@transtech.pl

 

Zaopatrzenie:
zaopatrzenie@transtech.pl

 

Wydział NOXy:
noxy@transtech.pl
amatusiak@transtech.pl